MANTAR BARİYER
Ledli Mantar Bariyer

Kırmızı Ledli Mantar
Mavi Ledli Mantar
Beyaz Ledli Mantar Bariyer
Çift Ledli Mantar Bariyer
Reflektörlü Mantar Bariyer
Çift Reflektörlü
Tek Reflektörlü
Kedi Gözlü Mantar Bariyer
Kedi Gözlü

——————————

KOLLU BARİYER
Arma 212 Kollu Bariyer
Nice Kollu Bariyer

——————————
ROAD BLOCKER

Road Blocker
Mini Road Blocker

——————————

Otopark Direkleri
Tekli Çıkan Direk
Tekli Yatar Direk
Üçlü Çıkan Direk
Üçlü Yatar Direk

Araç Stoperi
Hız Kesici

 

MANTAR BABA

Mantar baba sistemleri  çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişiklik göstermektedir.Örnek olarak  kullanım alanları belediyelerin trafik alanlarını yayalaştırmasında ,araçların belli saatlerde giriş çıkışına izin veren mantar baba sistemleri uzun vadede kullanışlı ve sağlamlığı açısından da yüzde yüz güvenli bir sistemdir.
Mantar baba ların güvenli bir sistem olmasının diğer bir özelliğide elektrik kesilmelerinde manuel indirebilme, istenmesi durumunda opsiyonel olarak da el pompası ile kaldırılabilmesidir.

 

 

MANTAR BABA SİSTEMLERİ

Mantar baba sistemlerine opsiyonel olarak da bazı özellikleride ekleyebiliriz,örnek olarak plaka okuma sistemi, ogs, kumanda vb. gibi sistemlerde mantar baba sistemlerine entegre edilebilmektedir.Mantar baba ların diğer sistemlerden farkı silindir olarak yerden çıkması ve sadece araç, kamyon vb. geçişe izin vermemesi, buradan anlaşılacağı gibi sadece yaya, bisiklet vb.trafiğe izin vermesidir. Bu sistemler yerin konumuna ve ihtiyacına göre farklılıklar göstermektedir.Bu nedenle Arma kontrol sistemleri olarak yerinde ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız.