MANTAR BARİYER
Ledli Mantar Bariyer

Kırmızı Ledli Mantar
Mavi Ledli Mantar
Beyaz Ledli Mantar Bariyer
Çift Ledli Mantar Bariyer
Reflektörlü Mantar Bariyer
Çift Reflektörlü
Tek Reflektörlü
Kedi Gözlü Mantar Bariyer
Kedi Gözlü

——————————

KOLLU BARİYER
Arma 212 Kollu Bariyer
Nice Kollu Bariyer

——————————
ROAD BLOCKER

Road Blocker
Mini Road Blocker

——————————

Otopark Direkleri
Tekli Çıkan Direk
Tekli Yatar Direk
Üçlü Çıkan Direk
Üçlü Yatar Direk

Araç Stoperi
Hız Kesici

 
  • Genel
  • Boyutları
  • Resimler
  • Montaj
  • Çizim

 

BARİYER FİYATLARI

Bariyerler, her türlü istenmeyen kontrolsüz girişi engellemek ya da giriş ve çıkışların kontrollü olması için en kesin ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen noktalarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği açısından son derece önemli bir konudur. Suikast, terör saldırıları ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen alanlara maximum güvenlik sağlamak amaçlı üretimini yapmış olduğumuz yerden çıkan mantar bariyerler, suikast kapanları vb. güvenlik sistemlerimizin tüm ayrıntılı bilgi ve resimlerini ürünler grubumuzda görebilir, ihtiyacınız olan ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bariyer fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

 

BARİYER ÜRÜNLERİMİZ

Kollu bariyer

Kollu Bariyerler farklı modelleriyle otopark sistemleri otomasyonunda kullanılmaktadır. Bu sistem aynı zamanda güvenlik bariyerleri adı altında, özel ya da kamu sektöründeki kuruluşların giriş çıkış noktalarında güvenlik sisteminin bir parçası olarak yer almaktadır. Günümüzde araç yoğunluğunun artışından dolayı park alanlarının düzenlenmesi için en çok tercih edilen üründür.
Arma Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Çalışma hızı da kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabilir. Bariyerler istenirse uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu gibi alternatif aksesuarlarla kumanda edilebilir, giriş genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.Kollu Bariyer Fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Kollu Bariyer lerle ilgili detaylı bilgi için www.kollubariyer.org


Mantar bariyer

Darbeye ve hava koşullarına dayanıklı Arma Hidrolik Mantar Bariyerler, ileri teknolojiyle Avrupa normu 304 Kalite Paslanmaz borulardan üretilmektedir. Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişiklik göstermektedir. Arma otomatik mantar bariyerler hidrolik olarak hareket ederler ve hidrolik çalıştırma ünitesi, bariyerlere yakın bir yerde bulunan kontrol kabini içerisine yerleştirilir. Güç kesintisi halinde, bariyerler manuel olarak alçaltılabilir. Elektronik özelliği sayesinde, yükseltme/alçaltma işlemi her tür kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izini tanıyan biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya basit bir kontrol düğmesiyle dahi, herhangi bir giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra sisteme; manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı/yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları kolayca entegre edilebilir.

Mantar Bariyer fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

 

Mantar Bariyerler ile ilgili detaylı bilgi için www.mantarbariyeri.com


Road Blocker (Blok bariyer)

Road Blocker her türlü araçlı saldırıya karşı, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyumlar gibi giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gerekli olan alanlarda en yaygın kullanılan sistemdir.
Arma Road Blocker yüksek kalite standartlarında, müşterilerin ihtiyacına göre özel ebat ve ölçülerde tasarlanıp, imal edilmektedir. Sistem sadece araç çarpmalarına dayanıklı bir kasa olarak tasarlanmamış aynı zamanda sistemle ilgili tüm aksamlar da gerçekleşebilecek saldırılara karşı güçlendirilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde Arma Blocker Sistemi en yoğun yerlerde bile kesintisiz çalışmaktadır. Bu sistem, mantar bariyer ve diğer güvenlik sistemleri ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır. Mikroişlemcili kontrol paneli sayesinde de her türlü Access kontrol sistemine de kolaylıkla entegre edilmektedir.Blok bariyer fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Road Blocker ile ilgili detaylı bilgi için www.roadblocker.org

 

 

İLETİŞİM


FABRİKA:

Adres: İkitelli O.S.B Eskoop Sanayi Sitesi D1-12 Başakşehir / İstanbul

Tel: +90 212 465 40 48

        +90 212 222 75 00

        +90 212 549 26 48

Fax: +90 212 220 32 83 
E-posta: arma@ledlimantarbariyer.com


 

 

MANTAR BARİYER - Kırmızı Ledli Mantar Bariyer

Aşağıdaki ölçüler standart olup, opsiyonel üretim yapılabilmektedir.

Ürün: Kırmızı Ledli Mantar Bariyer (Hidrolik)
Çapı: 204 - 219 mm
Yükseklikl (h): 70 cm
Kalınlık : 10 mm
Ağırlık: 94 kg
Özellikleri :

-Loop Dedektör
-Tank Motor Kontrol Ünitesi
-Alıcı Kart
-Kumanda

-Kırmızı Ledli- 304 paslanmaz

 


MANTAR BARİYER- Kırmızı Ledli Mantar Bariyer


MANTAR BARİYER / MONTAJ RESİMLERİ

   

 Kırmızı Ledli Mantar Bariyer -Çizim